Ana Sayfa  /  ANTALYA SPOR HABERLERİ   /  Büyükşehir birimler arası futbol turnuvası düzenledi
  • Facebook da Paylaş
Büyükşehir birimler arası futbol turnuvası düzenledi
  • 26-11-2019
  • 0 yorum
  • 18955 okunma
Atatürk Kupası’nın şampiyonu Koruma Şube oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Atatürk Kupası Birimler Arası Futbol Turnuvası’nda şampiyon Koruma Şube Müdürlüğü oldu.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü, personelin mesai saatleri dışında sosyal aktivitede bulunmasını sağlamak, kaynaştırmak, birimler arasında spor ve dostluk içinde bir rekabet ortamı oluşturmak amacıyla birimler arası futbol turnuvası düzenledi.18 takımın katıldığı turnuva, ASAT Arıtma Futbol Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Turnuvanın finalinde Antepe A.Ş. ile Büyükşehir Belediyesi Koruma Şube Müdürlüğü karşılaştı.

ŞAMPİYON KUPASINI ALDI

Çekişmeli geçen maçın ardından şampiyon Koruma Şube Müdürlüğü oldu. Şampiyon Koruma Şube Müdürlüğü’ne kupasını Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Deniz Filiz verdi. İkinci olan Antepe A.Şkupasını, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Demir, üçüncü olan Zabıta Daire Başkanlığıkupasını, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı A.Türker Özay’ın elinden aldı.

 

 

 

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV